www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 21 червня 2018 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Дніпропетровський район >> Новини
6 мільйонів гривень щомісяця заощаджує ДніпроОДА завдяки електронним закупівлям в Prozorro, - Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Щомісяця Дніпропетровська облдержадміністрація заощаджує в середньому по 6 мільйонів гривень. Все це завдяки електронним закупівлям в системі Prozorro. Цьогоріч система зекономила вже 57 мільйонів гривень бюджетних коштів. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.


Від 700 до понад тисячі торгів на місяць проводять структурні підрозділи Дніпропетровської ОДА. Закуповують шкільні автобуси, бензин, медикаменти, медичне обладнання, будівельні матеріали, офісний папір, канцтовари. На все це щомісяця виділяють від 20 до понад 100 мільйонів гривень. Завдяки онлайн закупівлям через систему Prozorro бюджетні кошти вдається значно заощаджувати. Лише цьогоріч Дніпропетровська облдержадміністрація вже заощадила на закупівлях 57 мільйонів гривень.

«Дніпропетровська ОДА однією з перших в Україні перейшла на електронні закупівлі в системі Prozorro. Тут всі торги відкриті та прозорі, свої товари та послуги може запропонувати будь-який підприємець. Перемагає ж лише найдешевша пропозиція, що відповідає всім вимогам. Це значно заощаджує бюджетні кошти. Лише цьогоріч Дніпропетровська ОДА зекономила 57 мільйонів гривень. До кінця року плануємо збільшити цю суму ще на 50%», - наголосив очільник регіону Валентин Резніченко.

Найбільше торгів цьогоріч провів департамент охорони здоров’я. Це 2,6 тисячі успішно завершених торгів та понад 19 мільйонів заощаджених коштів.

Департамент освіти та науки успішно завершив 2,1 тисячі торгів та заощадив 18 мільйонів гривень. Департамент соціального захисту населення провів 885 торгів та заощадив 5,6 млн. грн. Усі зекономлені кошти йдуть на додаткові закупівлі.

Дніпропетровська ОДА однією з перших в країні перейшла на електронні закупівлі у серпні 2015 року. Зараз у системі Prozorro працюють всі підрозділи ОДА та підпорядковані їй структури. В регіоні також організована система моніторингу електронних закупівель, щоб все проходило прозоро та за правилами. Завдяки цьому Дніпропетровська ОДА – друга в країні за успішно завершеними лотами. За цим якісним показником регіон випередив навіть Міністерство транспорту та інфраструктури України.


6 мільйонів гривень щомісяця заощаджує ДніпроОДА завдяки електронним закупівлям в ProzorroВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTAUV0F.jpg