www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 21 червня 2018 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Дніпропетровський район >> Новини
Кращі вчителі регіону отримали грошові премії до професійного свята
Версія для друку Написати листа
Мудрих, терплячих та закоханих у свою справу. У ДніпроОДА вчителів Дніпропетровщини привітали з професійним святом. Кращі педагоги регіону отримали від Дніпропетровської облдержадміністрації грошові премії.


Їхні учні перемагають на олімпіадах, складають зовнішнє незалежне тестування на відмінно та мають наукові доробки. 15 найкращих педагогів Дніпропетровщини отримали грошові премії від Дніпропетровської облдержадміністрації. Кожна премія – близько 7,6 тисяч гривень.


«Щиро дякую всім вчителям за невтомну працю, творчий пошук і щедрість душі. Учитель – професія, обрана серцем. Ви виховуєте майбутнє Дніпропетровщини та України», - наголосив очільник регіону Валентин Резніченко.


Вручив премії заступник голови ОДА Каміль Примаков.


«Хочу подякувати за професіоналізм і самовідданість у роботі. Перед педагогами стоїть серйозне завдання - щодня вони навчають наших дітей», - зазначив Каміль Примаков.


На урочистості в ОДА запросили 15 кращих педагогів. У кожного з них за плечима не один рік роботи з дітьми, колосальний педагогічний досвід, а найголовніше – вони мають іскру та діляться нею зі своїми учнями.


Людмила Осапчук майже 30 років викладає географію у павлоградській школі №9. День вчителя для неї сімейне свято – чоловік теж педагог. Вчителювати Людмила мріяла з дитинства. Сьогодні вдячна долі за здійснення мрії та найкращу у світі роботу.
«Я дуже вдячна долі, що стала вчителем, дуже люблю свою роботу, люблю своїх учнів», - розповідає Людмила Осапчук.


Пригадує вчитель і найкраще у житті привітання. Учні намалювали біля її дому зірочки, у кожній написали свої імена. Одну із зірок назвали «Путеводная звезда». Тепер щодня вчитель йде до школи крізь ці зірки.
«Це пам’ять. Зараз я кожного ранку крокую повз ці малюнки. Це мої учні. Вони великі зірочки», - з посмішкою пригадує Людмила Осапчук.


Привітати викладачів до ОДА прийшли майбутні педагоги – студенти педучилища. Серед них Наталія Никодимова. Вона тільки-но готується стати вчителем.
«Я дуже хочу бути педагогом, люблю працювати з дітьми. Це дуже складна й водночас важлива робота. Педагоги готують дітей до дорослого життя. Я дуже вдячна своїм викладачам за те, що вони постійно підтримують, направляють, ніколи не дорікають. Хочу побажати їм миру, терпіння і сил», - зазначила Наталія Никодимова.


Обласна премія кращим педагогам вручається щороку до Дня педагогічного працівника. Володарів нагороди визначає спеціальна комісія за поданням навчальних закладів регіону або управлінь освіти.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
5 (2).jpg