www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 19 квітня 2024 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Дніпровський район >> Новини
09 березня 2021 року голова Дніпровської районної ради Максим Лещенко взяв участь у всеукраїнській онлайн-нараді на тему: «Актуальні проблемні питання діяльності районних рад»
Версія для друку Написати листа

09 березня 2021 року голова Дніпровської районної ради Максим Лещенко взяв участь у всеукраїнській онлайн-нараді на тему: «Актуальні проблемні питання діяльності районних рад». У заході взяли участь 98 осіб.
Під час круглого столу учасники актуалізували позиції Української асоціації районних та обласних рад щодо нової редакції Закону України «Про місцеве самоврядування». На жаль, не зважаючи на стабільну роботу експертів Асоціації у відповідній робочій групі, багато положень у цьому проекті закону, зокрема щодо повноважень районних рад, не були враховані.
При обговоренні переліку повноважень, які необхідно внести в нову редакцію Закону, Максим Лещенко ініціював доповнити повноваження щодо надання послуг з оздоровлення та відпочинку дітей району.
Крім того, учасники наради обговорили можливість та необхідність звернутися до Конституційного суду України в питанні порушення Конституції України в частині обмеження повноважень районних рад.


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор