www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 26 квітня 2019 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Дніпропетровський район >> Безоплатна правова допомога інформує
Фестиваль сім'ї у місті Дніпрі
Версія для друку Написати листа
Система безоплатної правової допомоги

представлена на Фестивалі сім'ї у місті Дніпрі

Сім'я – найдорожче і найцінніше, що є у кожного з нас. Дуже важливо мати підтримку близької людини, поряд з якою навіть життєві труднощі долаються набагато легше. Сім’я надихає та надає сил до нових перемог у житті.
У 1994 році Генеральна Асамблея ООН вирішила створити Міжнародний день сім’ї та щороку відзначати його. Але в Україні його почали святкувати з 2012 року. Цей рік не став винятком - у суботу, 09 червня 2018 року у місті Дніпрі відбувся Фестиваль сім’ї, котрий проходив у міському парку Глоби. В цей день на підтримку сім'ї пройшла святкова хода, у якій взяли участь всі бажаючі. По закінченню ходи у парку Глоби розмістилися різного роду організації, які сприяють розвитку сімейних цінностей в Україні та їх захисту, багато дитячих осередків, де можна було малювати, ліпити, плести з бісеру та безліч інших цікавих забав. Серед цікавих та незвичайних локацій, зібраних з різноманітних організацій громадянського суспільства, знайшов своє місце острівець БПД, спільними зусиллями організований разом з командою правозахисників «Громадянський захист». На локації розмістилася символіка та інформаційні матеріали Безоплатної правової допомоги. Містяни мали нагоду дізнатися від правників про можливості реалізації державних гарантій, інформацію про права і сімейні цінності, та іншу важливу правову інформацію, адже все це - головні фактори розвитку здорового соціуму. Люди із зацікавленістю підходили до "офісу" правової допомоги і отримували буклети, одночасно записуючи контакти Центрів, а деякі консультувалися на тему сімейних відносин прямо на місці.
Ми маємо зберегти і захистити сімейні цінності, навчивши цьому майбутні покоління, адже сім'я є основним первинним осередком суспільства.
Слобожанське бюро правової допомоги знаходиться за адресою: Дніпровський район, смт. Слобожанське, вул. В.Сухомлинського, 42.
Перший дніпровський місцевий центр з надання БВПД працює за адресою: м. Дніпро, вул. Старокозацька, 52.
Всеукраїнська гаряча телефонна лінія – 0800213103 (цілодобово та безкоштовно з мобільних і стаціонарних телефонів у межах України).

Помічник голови ГО «Громадянський захист» Анжеліка Олійник
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор