Дніпровський район
www.dnipr.dp.gov.ua


Шановні пенсіонери Дніпровського району!

Відтепер усі категорії пенсіонерів, які отримують пенсійні виплати через Державний Ощадний банк України, мають можливість отримати електронне пенсійне посвідчення (ЕПП).

ЕПП – це сучасний технологічний багатофункціональний інструмент.
За його допомогою можна не лише отримати пенсію, а й, наприклад, просто і швидко сплатити за комунальні послуги через інтернет, розрахуватись за покупку в магазині та мати доступ до безлічі інших онлайн-послуг. І, безумовно, пенсійне посвідчення нового зразка надає право власникові користуватися всіма пільгами, які належать йому, як пенсіонерові.
Крім того, це надійний ключ для повноцінного користування всіма державними електронними сервісами. ЕПП містить електронний цифровий підпис, за допомогою якого людина фактично дистанційно підтверджує особу і може подавати заяви та запити до органів Пенсійного фонду України, не відвідуючи їх особисто, а виключно через мережу інтернет.
Для отримання модернізованого пенсійного документу, необхідно звернутися до Дніпровського приміського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області за адресою: смт. Слобожанське, вул. Теплична, 31 та подати заяву на виготовлення посвідчення, долучивши такі документи: паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного номера та фотокартку розміром 30*25 мм.
Електронне пенсійне посвідчення буде виготовлено безкоштовно, протягом 30 робочих днів. На період виготовлення пенсійного посвідчення функціонує старе пенсійне посвідчення та банківська картка.
Начальник Дніпровського приміського
відділу обслуговування громадян
(сервісний центр) В.ПІДОДВІРНА